+38 (067) 777-99-59
+38 (063) 380-00-33

Ресторан

Главная  >>  Ресторан

 

 

Кухня:

Українська
Європейська

Меню:

Основе
Зимнє
Бізнес-Ланч
Мангал
Літнє

Свадьба;
Корпоратив;
Парубоцька вечірка
Дівоча вечірка;
Вечірка;
Юбілей;
День нарождення;

від 250 грн.

 

 

 

 

Шеф кухар і адміністрація ресторану з радістю запрошують Вас в затишний і неповторний заклад «Шале» . Наші вишукані страви та атмосфера сприяють гарному настрою, а це впливає відмінне святкування знаменної події, весілля, вечірки або ділової зустрічі.

 

Бронюйте за телефонами:

+38 (063) 380-00-33;

+38 (067) 777-99-59;

Ресторан «Шале» – це не тільки смачно приготовані страви і вишуканий інтер’єр, це, перш за все, доброзичлива команда ресторану, чиє обслуговування дозволить Вам відчувати себе в нашому ресторані невимушено і по-домашньому затишно.

Демократичні ціни , бізнес-ланч і спеціальні пропозиції задовольнять побажання кожного гостя. Професійні кухарі , привітні офіціанти, бармени і адміністратори порадують Вас бездоганним обслуговуванням і смачними стравами європейської, національної, і домашньої кухні.

У ресторані «Шале» проводяться яскраві корпоративні і дружні банкети, весілля, дитячі дні народження, стильні презентації та вечірки. Банкетне меню, прикраса залу, шоу-програми та індивідуальний підхід до кожного гостя дозволить вам провести прекрасний вечір. Затишні номери готелю чекають вас після незабутнього вечора в ресторані.